Windykacja

Usługi windykacyjne agencji ochrony Guardia to bardzo skutecznie rozwiązanie Twoich problemów z dłużnikami. Każdy pracujący dla nas windykator jest odpowiednio przeszkolony, by sprawnie i w jak najkrótszym czasie odzyskiwać długi naszych Klientów. Możesz być spokojny o to, że wkrótce Twoje pieniądze wrócą do Ciebie. Zadbamy o cały proces egzekucji długu.

Metody i narzędzia windykacji stosowane w agencji ochrony Guardia:

  • Windykacja miękka, czyli metody polubowne
  • Windykacja twarda, w tym wstąpienie na drogę sądową
  • Dopilnowanie realizacji egzekucji komorniczej
  • Podpisanie ugody z dłużnikiem
  • Ustalenia teleadresowe i wizyta u dłużnika
  • Sprawdzanie stanu majątkowego (usługi detektywistyczne)
  • Nadzorowanie egzekucji komorniczej
  • Skuteczna windykacja metodami polubownymi w AO Guardia

Windykację należności z tytułu wierzytelności prowadzimy w trzech etapach. Pierwszy krok to etap polubowny. Działamy wielotorowo, korzystając początkowo z łagodnych metod windykacji. Na drodze administracyjnej kompletujemy informacje dotyczące majątku dłużnika. Prowadzimy również windykację terenową – jeździmy na spotkania z dłużnikiem oraz negocjujemy w imieniu Klienta w celu skutecznego uzyskania dobrowolnej spłaty należności. Doskonałe przygotowanie do roli windykatora pozwala naszym pracownikom na bardzo skuteczne egzekwowanie długów już na tym etapie. Nie musisz się już martwić o próby skontaktowania się z dłużnikiem – weźmiemy to na siebie.

Twarda windykacja Guardia – metoda na trudnych dłużników

W przypadkach, gdy polubowne działania nie zdają egzaminu, jako firma windykacyjna w drugim etapie uruchamiamy proces tzw. twardej windykacji. Korzystamy z wszelkich dozwolonych prawnie metod, by skutecznie odzyskiwać pieniądze naszych Klientów. W zakres naszych działań wchodzi m.in. wpisanie dłużnika do rejestru dłużników, a jeśli to nie przyniesie efektu, to również wstąpienie na drogę sądową. Ty nie musisz poświęcać na to czasu – zajmiemy się procesem w Twoim imieniu. Wyrok nakazujący spłatę długu zazwyczaj jest wystarczającą motywacją dla dłużnika, by uregulować należności. Gdy natomiast to wciąż nie skutkuje, nasza kancelaria windykacyjna doprowadza do etapu trzeciego, czyli egzekucji długu na drodze komorniczej. Dbamy o terminowość działań kancelarii komorniczej – chcemy, by Twoje pieniądze wróciły do Ciebie możliwie jak najszybciej.

Nieustępliwość w działaniu, szybkie efekty – profesjonalna agencja ochrony Guardia

Guardia to najlepszy wybór nie tylko w chwilach, gdy potrzebujesz ochrony, ale także wtedy, kiedy mierzysz się z problemem dłużników zalegających ze spłatą należności. Doskonale przygotowani windykatorzy, dopracowane do perfekcji metody egzekucji długów oraz indywidualne podejście do każdej sprawy gwarantują wyjątkowo wysoką skuteczność naszych działań windykacyjnych.

Jeśli szukasz firmy windykacyjnej, która szybko i sprawnie odzyska należne Ci pieniądze, zadzwoń do nas, by dowiedzieć się więcej.